Punkt konsultacyjny

Warunkiem zbudowania oświaty odpowiadającej na wyzwania XXI wieku są wspólne działania wszystkich uczestników procesu edukacji. Dążąc do zdecydowanego zdynamizowania tych procesów i obserwując wzrastające zaangażowanie rodziców w życie szkół własnych dzieci, uruchomiliśmy Punkt Konsultacyjny służący pomocą prawną i merytoryczną w budowaniu płaszczyzny współpracy: radom rodziców, dyrektorom szkół, radom pedagogicznym, samorządom uczniowskim oraz samorządom terytorialnym .

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu Fundacji „Rodzice Szkole”, która wielokrotnie udzielała porad i konsultacji w sprawach dotyczących szkół i przedszkoli, a także z powodzeniem pełniła rolę mediatora w wewnątrzszkolnych sporach, Punkt Konsultacyjny przyniesie wymierne korzyści w budowaniu aktywności obywatelskiej na obszarze narodowej oświaty.

Osoby i środowiska poszukujące rady oraz pomocy w rozwiązywaniu ww. problemów prosimy o kontaktowanie się z nami drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 602 694 951

 

Zarząd Fundacji „Rodzice Szkole”

 

Informujemy, że istnieje możliwość finansowego wsparcia, prowadzonego przez Fundację „Rodzice Szkole” Punktu Konsultacyjnego. poprzez wpłatę dowolnej kwoty na konto:

Bank Pocztowy S.A. 95 1320 1104 3036 9430 2000 0001